Medaus masažas

Jeigu norite pagerinti savo išvaizdą ir bendrą savijautą, tuomet medaus masažas yra būtent tai, ko Jums reikia. Natūralaus medaus poveikis mūsų odai yra tiesiog stebuklingas ir net padeda atsikratyti celiulito. Medus - viena iš unikaliausiu gamtos dovanų žmogui. Medaus sudėtyje yra didelis kiekis mūsų organizmams būtinų vitaminų ir mikroelementų. Medaus sudėtis yra artima žmogaus plazmos sudėčiai, o jame esantys natūralūs vitaminai yra įsisavinami kur kas geriau nei dažnai vartojami sintetiniai. Medus yra puiki antibakterinė priemonė, todėl nuo senų laikų jis taikomas ne tik vidiniam naudojimui, bet tepamas ant žaizdų, kad skatintų gyjimą ir natūralų išsivalymą.

Background Image

Masažo nauda odai

Medaus masažas atstoja viso kūno pilingą. Medus išvalo ir atveria odos poras, ją regeneruoja, šalina suragėjusį sluoksnį, maitina bei valo šlakus. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Medus, išskirdamas biologiškai aktyvias medžiagas, absorbuoja toksinus ir skatina jų pasišalinimą iš organizmo.

Background Image

Masažo nauda

Masažas puikiai šalina nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį. Po šio masažo kurį laiką jaučiama maloni šiluma. Medaus masažas ypač tinka šaltuoju metų laiku kaip profilaktinė priemonė geros savijautos palaikymui.

Background Image

Procedūros eiga:

 • Masažas su medumi.
 • Kūno įvyniojimas.
 • Prausimasis po dušu.
 • Poilsis.
 • Kontraindikacijos
  (kokiais atvejais reikia vengti medaus masažo)

  - Nėštumo ir maitinimo metu.
  - Esant odos bėrimams, vidaus ligų paūmėjimui, uždegimui bei karčiuojant.
  - Esant alergijai medui.
  - Esant dideliam kūno plaukuotumui.