Klasikinis masažas

Masažas - natūralios terapijos metodas, padedantis atkurti organizmo fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Masažuojant mechaniškai pasišalina nusilupusio odos epidermio žvyneliai (ląstelės), geriau kvėpuoja oda, sustiprėja sekrecinė riebalų ir prakaito liaukų funkcija, aktyvėja kraujo ir limfos gamyba.

Klasikinis masažas didina raumenų darbingumą ir ištvermingumą, sąnarių ir raiščių paslankumą, panaikina raumenų ir kraujagyslių įtempimą, pagerina laikyseną, sustiprina dėmesį ir susikaupimą.

Background Image

Masažas Jums tinka, jei norite:

  • Pašalinti skausmus nugaroje;
  • Panaikinti sprando raumenų įtempimą;
  • Panaikinti galvos skausmus;
  • Atlaisvinti raumenų įtampą.
Background Image

Klasikinis viso kūno masažas

Klasikinis masažas yra rekomenduojamas sergant osteochondroze, atritu, skundžiantis kaklo ir liemens skausmais. Masažas sumažina galvos skausmų ir raumenų negalavimų tikimybę, atpalaiduoja raumenis ir sanarius, gerina kraujotaką, tvirtina laikyseną ir stiprina susikaupimą bei dėmesingumą.

Background Image

Klasikinis nugaros masažas

Klasikinis masažas yra pagrindas daugelio kitų masažo rūšių. Masažuojama visa nugara nuo stuburo pamato iki pakaušio. Masažas skirtas esant pervargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse.

Background Image

Klasikinis kojų masažas

Klasikinis kojų masažas rekomenduojamas jaunoms mamoms, nešiojančioms mažylius. Moterims dažnai ir ilgai avinčioms aukštakulnius batelius, didelį fizinį krūvį patiriantiems žmonėms, sportininkams.

Background Image

Klasikinis veido masažas

Tai be galo naudingas masažas skirtingoms amžiaus grupėms, skirtingais odos tipais. Klasikinis veido masažas turi efektyvų fiziologinį poveikį odai, poodiniams audiniams, nervams, kraujagyslėms, veido bei kaklo limfotakai, todėl yra vienas iš efektyviausių metodų priešlaikinio odos senėjimo profilaktikai, raukšlių atsiradimui mažinti ir veido odos būklei gerinti. Reguliarus masažas padeda atnaujinti ir pagerinti visas odos funkcijas, pašalinti menkus defektus, sumažinti patinimus ar odos sausumą bei paryškinti veido odos kontura.