Kūno įvyniojimas
STANGRINIMAS, DRĖKINIMAS, LIEKNINIMAS, MAITINIMAS

Įvyniojimai – puiki priemonė odai gražinti, skaistinti, drėkinti ir maitinti. Į kosmetines priemones, skirtas įvyniojimams, įeinantys aktyviųjų medžiagų komponentai odą veikia skirtingai. Kai kurie jų, pavyzdžiui, medus, skaido riebalus, kiti kūną įkaitina kaip po geros pirties. Po procedūrų oda regimai pagražėja, kūnas atsipalaiduoja.

Background Image

Įvyniojimas pudra su žaliąja arbata

Tai visiškai natūrali įvyniojimų priemonė kurioje yra molio, kviečių proteinų ir žaliosios arbatos. Molis absorbuoja nešvarumus ir juos pašalina. Žalioji arbata labai efektyvi liekninamoji priemonė, kuri drėkina bei jaunina odą. Su šia pudra atliekamos įvyniojimo procedūros leidžia pakartotinai mineralizuoti ir sustiprinti kūną bei pašalinti nuovargį. Įvyniojimo pudros sudėtyje esantis kofeinas stimuliuoja nervų sistemą, o teofilinas kuris praplečia kraujagysles, padidina odos gyvybingumą.

Background Image

Įvyniojimas su jūros dumbliais

Jūros dumblių įvyniojimo procedūra yra labai efektyvi lieknėjimo ir kovos su celiulitu metu, stimuliuojanti lipolizę, gerinanti kraujo mikrocirkuliaciją, padedanti pašalinti toksinus ir skysčio perteklių, prisotinanti kūno odą vitaminų, mikro ir makro-elementų, veiksmingai valanti kūno odą ir normalizuojanti riebalinių liaukų veiklą. Taigi, reguliariai atliekant jūros dumblių procedūrą, bus išsaugotas kūno odos tvirtumas ir natūralios apsauginės odos funkcijos. Jūsų kūno oda bus rehidratuota, pamaitinta bei atgaivinta.

Background Image

Įvyniojimas su pudra "Šnypšiančios kakavos pupelės"

Preparatas skirtas maitinančiajai ir atpalaiduojančiajai procedūroms. Stimuliuojančiai veikia kūną bei pagerina savijautą. "Theobromine" – tai kakavos pupelėse esanti molekulė (nuo 1,5 iki 3,0 %) ir aprūpinanti organizmą tokiais mineralais kaip: magnis (antistresinis poveikis), cinkas, kuris veikia kartu su vitaminais B, A ir E. Dėl šios cinko ir vitaminų sąveikos, raminama ir drėkinama oda, formuojamas epidermis. Taipogi šie elementai lėtina ląstelių oksidacinius bei odos senėjimo procesus.

Background Image

Įvyniojimas su raudonosiomis vynuogėmis

Ši įvyniojimo pudra susideda iš mikronizuoto vynuogių minkštimo, avižų ir baltojo molio, kuris suteikia ruošiamai pastai vientisumo ir minkštumo. Raudonųjų vynuogių sėklose ir minkštime yra tam tikrų polifelolių, kurie turi jauninamąjį poveikį. Šie polifenoliai tarp kurių yra ir resvatrolio, yra stiprių laisvųjų radikalų, atsiradusių dėl enksmingo aplinkos poveikio, surišėjai. Jie taip pat slopina fermentus sukeliančius ląstelių senėjimo procesus. Baltasis molis absorbuoja nešvarumus, o kviečiai maitina epidermį.